CZ

/

EN

Rozpracované projekty

Passengers

EN

Ve hře Passengers sledujete záhadný vlak plný podivínských pasažérů řešících své problémy. Jde o experimentální adventuru s cílem prozkoumat sociální témata skrze zákony sémiotiky.

Kozí farma

CZ

Klasická visual novela, kde se rozhodujete jako mladý student veteriny mezi dcerami vášnivých majitelů kozí farmy. Vybudujte si vztah se svou vyvolenou a pomozte farmě s finančními obtížemi.

Boží skript

CZ, EN

Visual novela o Tomovi, mladém chlapci, kterého si Osud vybral, aby se v sedmi dnech vypořádal sám se sebou, překročil hranice skutečnosti, našel Boha a s jeho pomocí zachránil svět.

Hotové projekty

Crowd Control

EN

Dnes večer - u nás v klubu - největší koncert všech dob… u nás! Pokročilé kouřové efekty! Plastové kelímky lítající vzduchem! A pokud jste davový surfer, předpověď hlásí nečekaně bohatý příval mexických vln!

Píseň o zimě a jaru

CZ, EN

Je to tu! Rozneste tu radostnou novinu do všech koutů lesa! Nové jaro se narodilo!

Zima může konečně skončit a začít odpočívat. Teď už jí nebude zapotřebí.

Přesně to si všichni přejeme nebo ne?

True Ending

CZ

Takeshi je nevýrazný kluk žijící typický středoškolský život. Némá žádné kamarády a ze všechno nejvíc si na světě cení klidu a stability. Možná proto je dobře, že o něm tento příběh není.

Asistent detektiva Zbyška 2

CZ

Pokračovaní příběhu detektiva Zbyška a jeho týmu vyšetřovatelů. V tomto díle se Zbyšek a jeho asistent podívají do vesmíru a budou řešit zapeklitý případ s politickým motivem.

Naser si!!!

CZ, EN

Do digitální podoby předělaný gamebook z role toaletního papíru. V roli účastníka Game Jam Prague prožijete beznaděj a strach společně s úzkostným pociten nevytřeného pozadí.

Princes of Fantasy

EN

Krátký příběh o nezlomném a intimním poutu mezi dvěma bratry, které bude vystaveno nejedné zkoušce. Rozdělení! Útěk z vězení! Útěk z věže! Další útěk z vězení! Źížaly! Svatba! A mnohem víc!

Losing it

EN

Hladová krysa se chystá vplížit do kuchyně, aby si obstarala všechny suroviny potřebné pro plánovanou večeři. V cestě k cíli jí ale stojí kuchařka, která se nehodlá nechat okrást.

S.S.S.C.F.A.T.T.

CZ, EN

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN ÍÍÍÍÚÚÚÚÍÍÍÍÚÚÚÚ HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN ÍÍÍÍÚÚÚÚ ÍÍÍÍÚÚÚÚ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ PŘFFFFFPRRFŠFRRRRRRRBRGLFFFKŘFFFRRRRBRM.

To Kill a Mockingbird

EN

Student magie přichází do domu starého profesora za účelem vypůjčení vzácné knihy. Tato kratičká adventura žánrově míchá komedii a horor. Pixelart a game design pak odkazuje ke klasikám žánru.

Asistent detektiva Zbyška

CZ

Legendární detektiv Zbyšek Claus vyšetřuje vraždu mladého jednorožce. Jako nejlepší žák z detektivní školy máte šanci se od něj přiučit mnoha věcem, ale mějte se na pozoru.

Nadějné vyhlídky

CZ

Ludologický projekt hrající si se stereotypy a klišé RPG žánru, vytvořený jako závěrečný projekt k přednáškovému cyklu Herní studia Jaroslava Švelcha.